»

Σεπ 10 2019

Εκτύπωσέ το Άρθρο

Μια νέα σχολική χρονιά ξεκινάει!

Αποτέλεσμα εικόνας για αγιασμός

Την Τετάρτη, 11 Σεπτεμβρίου 2019, ξεκινάει η νέα σχολική χρονιά. Ο αγιασμός στο σχολείο μας θα γίνει στις 8.10 το πρωί και ανυπομονούμε να σας δούμε όλους και όλες σας.

β τάξη

Τα φανταστικά ταξίδια μας θα συνεχιστούν φέτος στη δευτέρα δημοτικού! Μαζί θα προσπαθήσουμε να ταξιδέψουμε σε τόπους μακρινούς και χώρες άγνωστες. Πώς; Μα φυσικά μέσα από τις σελίδες των βιβλίων! Αυτή τη χρονιά θα διαβάσουμε αρκετά και θα μάθουμε πολλά!

Καλή αρχή λοιπόν

και η τάξη μας σας περιμένει!

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/vpapagiann/?p=2352