IMG 20220717 235135
Βραβευμένο έργο με την ετικέτα ποιότητας του eTwinning
our school routine eTwinning quality label
Η σχολική μας ρουτίνα. – eTwinning πρόγραμμα συνεργασίας με Σχολεία από πολλές χώρες του κόσμου.
The program aims to encourage students to collaborate with different schools by getting acquainted with those schools and presenting their own school.
Το πρόγραμμα στοχεύει να ενθαρρύνει τους μαθητές να συνεργαστούν με διαφορετικά σχολεία γνωρίζοντας τα σχολεία αυτά και παρουσιάζοντας το δικό τους σχολείο.

Ένα μέρος από τις συνεργατικές μας δραστηριότητες παρουσιάζονται στη συνέχεια:

Τιμώντας την παγκόσμια ημέρα για την Γιορτή της Μητέρας είχαμε μία εξαιρετική συνεργασία μεταξύ Σχολείων από την Αρμενία, και την Ελλάδα, στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος eTwinning “Our school routine.”. Τα παιδιά συνδύασαν έργα τους και φωτογραφίες με ποιήματα και μηνύματα. Το σχολικό έτος 2021 – 2022 με τα παιδιά του 4ου Δημοτικού Σχολείου Ζωγράφου συμμετείχαμε δημιουργικά! Συγχαρητήρια σε όλες και σε όλους!!
***
During the school year 2021 -2022 in the framewwork of the educational eTwinning project “Our school routine.” the Schools from Armenia and Greece had an excellent collaboration, for the Mothe’s Day celebrations! Art creations, photos and poems joined the pupils and through that way they sent the most precious messages to their mothers!! With my pupils of the 4th Primary School of Zografou, Greece we participated with our best creative activities! Congratulations to all!!_

__

Τα δημιουργικά Σχολεία που συμμετείχαν στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα eTwinning project “Our school routine.” ανταλλάσσουν ευχαρηστήριο μήνυμα!
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!
***
The creative Schools that participated in the eTwinning project “Our school routine.” exchange a thankful message!
Congratulations to all the participants!
__

e-book – ψηφιακό συνεργατικό βιβλίο
ebook
Best activities’ moments!