Αποκριάτικο πάρτι 2018

Φεβ 201817

Στο αποκριάτικο πάρτι μας ήταν όλοι καλεσμένοι και δεν έλειπε κανείς!!! Πριγκίπισσες, βασιλιάδες,σούπερ ήρωες,βρικόλακες,γατούλες,ξωτικά,μάγοι,πειρατές,ολύμπιοι θεοί,καρτούν κ.α.

Ευχαριστούμε θερμά την οικογένεια του μαθητή μας Ερμή Παπαδόπουλου για την ευγενική χορηγία του αποκριάτικου προγράμματος με πρωταγωνιστή το μάγο Michael Zeus που με τα μαγικά του κόλπα, μας κέρδισε και μας ξεσήκωσε χαρίζοντας μας  μπαλονοκατασκευή!!!

Μας υποσχέθηκε ότι θα φτιάξει μακαρονάδα με βοηθό το σεφ Ερμή αλλά το αποτέλεσμα του μαγειρέματος ήταν ΚΑΡΑΜΕΛΕΕΕΕΕΣ!!!!

Το πάρτι μας είχε τα πάντα: Μαγικά,φαγητό,ποτό(χυμούς),χορό.Ο αποκριάτικος μπουφές μας στήθηκε με τις λιχουδιές που πρόσφεραν οι γονείς(κεφτεδάκια,σαντουιτσάκια,τυροπιτάκια,πιροσκί,κοτομπουκιές,αγγουράκια,γλυκό μωσαϊκό).Σας ευχαριστούμε πολύ όλους που είστε στο πλευρό μας!!!

Η κα Μαρκαντώνη,μανούλα μαθητή μας -που την ευχαριστούμε θερμά για την ιδέα της,πρόσφερε στα παιδιά του νηπιαγωγείου μας μπουκαλάκια νερού τροποποιημένα με αποκριάτικες φιγούρες,που πήραν μαζί τους.

Να είμαστε όλοι καλά και να περάσουμε Καλά Κούλουμα!!!!!

από κάτω από: Απόκριες| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αποκριάτικο πάρτι 2018