Ευχαριστήρια επιστολή προς το Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων

Τελειώνοντας το Α’ Τετράμηνο της σχολικής χρονιάς 2016-17 οι νηπιαγωγοί και τα παιδιά του 10 ου Νηπιαγωγείου θα ήθελαν να ευχαριστήσουν το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για τις παρακάτω παροχές:

• Την κατασκευή της κρεμάστρας – παπουτσοθήκης και του ξύλινου παιχνιδιού – φάρμα για το 2ο Τμήμα, αξίας 150 €
  • Την αγορά μικροφωνικής εγκατάστασης αξίας 70 €
  • Την αγορά φωτογραφικής μηχανής αξίας 120 €
  • Τα δωράκια για όλα τα παιδιά στην κοπή της βασιλόπιτας
  • Την διοργάνωση του  αποκριάτικου χορού στον παιδότοπο «Παραμύθι», που τόσο ωραία διασκεδάσαμε
  • Το κέρασμα της Τσικνοπέμπτης με σουβλάκια, αξίας 80€

Με την αμέριστη βοήθεια του Συλλόγου και την πολύτιμη συνεργασία όλων των γονέων καταφέρνουμε κάθε χρόνο να αναβαθμίζουμε τη σχολική μονάδα μας και να προσφέρουμε καλύτερη και ποιοτικότερη εκπαίδευση στα παιδιά μας.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ