Το Γυμνάσιο Αντιμάχειας προκηρύσσει πρόχειρο διαγωνισμό, για τη μετακίνηση μαθητών του σχολείου στο πλαίσιο εκπαιδευτικής εκδρομής στη Κω. Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί την 1/12/2014 ημέρα  Δευτέρα. Στην εκδρομή θα συμμετέχουν   144 μαθητές του σχολείου και 12  εκπαιδευτικοί.

Πρόγραμμα δραστηριότητας:

1) Αναχώρηση στις 8:30  από το Γυμνάσιο Αντιμάχειας.

2)Επιστροφή στη 13:00.

Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά, ή με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο αρκεί να διασφαλιστεί ότι θα έχουν παραληφθεί από το Γυμνάσιο Αντιμάχειας από μέχρι τις  17/11/2014 και ώρα 10:30.

Ζητείται το κόστος με ΦΠΑ για 3 λεωφορεία.

Προκήρυξη: Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικής προσφοράς σχετικά με εκπαιδευτική εκδρομή στη Κω (πρόχειρος διαγωνισμός)