Εκδήλωση κοπής πίτας

Κοπή πίτας στο Ειδικό Σχολείου Κορυδαλλού έγινε την Τετάρτη 17 Ιανουαρίου 2018, για τους μαθητές και το προσωπικό. Επίσης κόπηκε πίτα για το Σύλλογο Γονέων, τους οδηγούς και τις συνοδούς των σχολικών λεωφορείων. Οι βασιλόπιτες ήταν προσφορά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, ενώ χυμούς πρόσφερε για τους μαθητές μας φίλη του σχολείου μας.

Από τους μαθητές το φλουρί κέρδισε ο Δημήτρης Μ. και από τους εκπαιδευτικούς η κ. Σοφία, εκπαιδευτικός θεατρικής αγωγής. Στην πίτα για το Σύλλογο Γονέων και τους οδηγούς – συνοδούς τυχερή ήταν η κ. Άννα, αντιπρόεδρος του Συλλόγου Γονέων.  Όσοι κέρδισαν το φλουρί πήραν και δώρο, προσφορά και αυτό του Συλλόγου Γονέων, που ευχήθηκε σε όλους χρόνια πολλά με υγεία και αγάπη.

Χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά!