ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΥ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Ευχαριστούμε θερμά τον Πρόεδρο της Σχολικής Επιτροπής Δήμου Ωραιοκάστρου κ. Βαγγέλη Χατζηαντωνίου που μας προσέφερε χρώματα, για να βάψουμε σημεία της αυλής μας που έχουν φθαρεί απο τις συνεχείς βροχοπτώσεις. ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΣΑΣΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΛΗ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ …Ευχόμαστε και σε σας Καλό Καλοκαίρι και με Υγεία απο Σεπτέμβρη.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ

Κλείνοντας αυτή η δύσκολη σχολική χρονιά θέλουμε να ευχαριστήσουμε μερικούς ανθρώπους που ευτυχώς κάνουν τη ζωή μας λίγο πιο εύκολη. Πρώτα απ’ όλα ένα μεγάλο Ευχαριστώ απ’ την πλευρά μου και των υπολοίπων συναδέλφων του Νηπιαγωγείου Ν. Φιλαδέλφειας στη μαμά Κατερίνα Σαχταρίδη που μας δώρισε καινούργιες κουρτίνες στο νηπιαγωγείο και πλέον στολίζουν και κάνουν πιο όμορφα τα παράθυρα μας. Επίσης πολλά Ευχαριστώ στον παππού του μικρού μας Βασίλη κ. Κάκαρη, καθώς ποτέ δεν αρνήθηκε την οποιαδήποτε βοήθεια στο σχολείο μας. Αυτή τη φορά μας επισκεύασε με προσωπική εργασία και υλικά τον ξύλινο φράχτη που χωρίζει την αυλή μας απο το Δημοτικό. Ένα μεγάλο Ευχαριστώ στον περσινό μπαμπά μας κ. Παναγιώτη Δημητριάδη που μας επισκεύασε δέκα καρεκλάκια, δυο παγκάκια και τέσσερα τραπέζια. Τέλος το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων που μας χάρισε ένα ολοκαίνουργιο τραπέζι υπολογιστή για την τάξη μας . Για άλλη μια φορά καλύψατε βασικές λειτουργικές ανάγκες του σχολείου μας. Σας ευχαριστούμε για την αλληλεγγύη και τη συνεργασία κι ευχόμαστε το παράδειγμά σας να εμπνεύσει όλα τα μέλη της σχολικής κοινότητας.Ευχόμαστε σε όλους σας να έχετε ένα υπέροχο ξέγνοιαστο καλοκαίρι!!!