ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΔΗΜΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Κ. Δήμαρχε

Με την παρούσα επιστολή θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε προσωπικά εσάς, το Δήμο Ωραιοκάστρου και ειδικότερα τον Υπεύθυνο της Σχολικής Επιτροπής Α΄/θμιας Εκπαίδευσης, κ. Χατζηαντωνίου Βαγγέλη. Θεωρώ πως είναι πρώτα άνθρωπος και μετά ένας αξιόλογος Πρόεδρος καθώς νοιάζεται αμέριστα για τα σχολεία του Δήμου σας και την εύρυθμη λειτουργία τους, κατανοεί τα προβλήματά μας και συμβάλλει με κάθε τρόπο στην επίλυσή τους, Οικονομικών και Τεχνικών έργων.  Με τα παραπάνω αποδείξατε για άλλη μια φορά το συνεχές ενδιαφέρον σας για το σχολείο μας αλλά και γενικά του Δήμου μας.  Ευχαριστούμε πολύ και ευχόμαστε να συνεχίσετε την παροχή των πολύτιμων υπηρεσιών σας στα σχολεία και στην κοινωνία του Δήμου με τον ίδιο ζήλο, διότι στις δύσκολες μέρες που διανύουμε χρειαζόμαστε τέτοιες ενέργειες που θα πρέπει να αναδεικνύονται, ώστε να γνωρίζουν όλοι ποιοι στηρίζουν με τις πράξεις τους το μέλλον της χώρας μας..

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ!!

Με εκτίμηση
Η Προϊσταμένη , το διδακτικό Προσωπικό και τα παιδιά του 2/θέσιου  Νηπιαγωγείου Ν. Φιλαδέλφειας.