Ευρωπαϊκή Εβδομάδα Κώδικα για το 2023 – Πιστοποιητικό Αριστείας.

Πιστοποιητικό Αριστείας ,
5η συνεχή χρονιά για το Νηπιαγωγείο μας, για την προσπάθεια μας στη διάδοση του προγραμματισμού κατά τη διάρκεια της Ευρωπαϊκής Εβδομάδας Κώδικα για το 2023 !

Είμασταν μέρος της συμμαχίας “Coding and sustainability” ,της οποίας ιδρύτρια είναι η Anna Magkiosi – Leading Code Week teacher.

Thank you #EUCodeweek

Λάβαμε  και το συγχαρητήριο εμαιλ και δεχτήκαμε αυτή την πιστοποίηση με μεγάλη χαρά.

Dear EU Code Week 4 All challenge participant,

We are delighted to share with you today that you have successfully completed the 2023 EU Code Week 4 All challenge.

We believe that the alliance you created with other activity organisers is vital to bringing coding to more students in the world – and you have helped up move closer to this goal!

Thank you very much for helping us advance digital skills! We hope to work together again in the 2024 edition of EU Code Week, which will take place from 14-27 October.

Best wishes,

The EU Code Week Team

——————-
Αγαπητοί συμμετέχοντες στον διαγωνισμό Code Week 4 All!
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε σήμερα ότι ολοκληρώσατε με επιτυχία τον Code Week 4 All task το 2023.
Πιστεύουμε ότι η συμμαχία που έχετε χτίσει με άλλους διοργανωτές εκδηλώσεων είναι ζωτικής σημασίας για να φέρουμε κωδικοποίηση σε περισσότερους μαθητές σε όλο τον κόσμο – και μας βοηθήσατε να φτάσουμε πιο κοντά σε αυτόν τον στόχο!
Ευχαριστούμε πολύ που μας βοηθήσατε να αναπτύξουμε ψηφιακό αλφαβητισμό! Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε ξανά κατά τη διάρκεια της Εβδομάδας Κωδικοποίησης της ΕΕ το 2024 που θα πραγματοποιηθεί από 7 έως 22 Οκτωβρίου.
—————–
Χρόνια πολλά,