Γραμματειακή Υποστήριξη

DSCN1592Την τρέχουσα σχολική χρονιά 2019-20, για τη γραμματειακή υποστήριξη έχουν διατεθείστο ΠΕΚΕΣ Δυτικής Ελλάδας  η  εκπαιδευτικός   κ. Χαϊκάλη Ανδρομάχη ΠΕ79 (από 03-09-2019 έως τη λήψη του διδακτικού έτους 2019-2020) , η εκπαιδευτικός Καλλιβωκά Γαρυφαλιά ΠΕ70  (από 06-09-2019 έως τη λήψη του διδακτικού έτους 2019-2020) και η εκπαιδευτικός κ.κ. Πηνελόπη Αποστολοπούλου ΠΕ60  (από 03-09-2019 έως τη λήψη του διδακτικού έτους 2019-2020).

Οι διατιθμένοι εκπαιδευτικοί αναλμβάνου τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

1. Γραμματέας Ολομέλειας:  Ανδρομάχη Χαϊκάλη
  2. Διεκπεραίωση Ηλεκτρονικής Αλληλογραφίας: Ανδρομάχη Χαϊκάλη
  3. Διεκπεραίωση Έντυπης Αλληλογραφίας: Πηνελόπη Αποστολοπούλου
  4. Υπεύθυνος Βιβλιοθήκης – Πρωτόκολλο: Πηνελόπη Αποστολοπούλου
  5. Υπεύθυνη Βιβλίου Υλικού και Λογισμικού : Πηνελόπη Αποστολοπούλου
  6. Υπεύθυνη για το Αρχείο του ΠΕΚΕΣ Δυτικής Ελλάδας –  Πηνελόπη Αποστολοπούλου
    και υπεύθυνες των Αρχείων π.  Δομών-Γραφείων που έχει πραλάβει το ΠΕΚΕΣ Δυτικής Ελλάδας
    :
    α) π. ΠΕΚ Πάτρας, π. ΣΕΛΜΕ Πάτρας και π. ΣΕΛΔΕ Πάτρας, Πηνελόπη Αποστολοπούλου
    β) π. Γραφείου Επιστημονικής και Παιδαγωγική Καθοδήγησης Π/θμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας, Ανδρομάχη Χαϊκάλη
    γ) π. Γραφείων Επιστημονικής και Παιδαγωγική Καθοδήγησης Δ/θμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας, Ανδρομάχη Χαϊκάλη