Γραμματειακή Υποστήριξη

DSCN1592Την τρέχουσα σχολική χρονιά 2019-20, για τη γραμματειακή υποστήριξη έχουν διατεθείστο ΠΕΚΕΣ Δυτικής Ελλάδας  η  εκπαιδευτικός   κ. Χαϊκάλη Ανδρομάχη ΠΕ79 (από 03-09-2019 έως τη λήψη του διδακτικού έτους 2019-2020) , η εκπαιδευτικός Καλλιβωκά Γαρυφαλιά ΠΕ70  (από 06-09-2019 έως τη λήψη του διδακτικού έτους 2019-2020) και η εκπαιδευτικός κ.κ. Πηνελόπη Αποστολοπούλου ΠΕ60  (από 03-09-2019 έως τη λήψη του διδακτικού έτους 2019-2020).

Οι διατιθμένοι εκπαιδευτικοί αναλμβάνου τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

1. Γραμματέας Ολομέλειας:   «Εκκρεμεί ο ορισμός από ΠΔΕ Δυτικής Ελλάδας»
  2. Διεκπεραίωση Ηλεκτρονικής Αλληλογραφίας: Ανδρομάχη Χαϊκάλη
  3. Διεκπεραίωση Έντυπης Αλληλογραφίας: Πηνελόπη Αποστολοπούλου
  4. Υπεύθυνος Βιβλιοθήκης – Πρωτόκολλο: Πηνελόπη Αποστολοπούλου
  5. Υπεύθυνη Βιβλίου Υλικού και Λογισμικού : Πηνελόπη Αποστολοπούλου
  6. Υπεύθυνες για το Αρχείο του ΠΕΚΕΣ Δυτικής Ελλάδας – και των Αρχείων:
    α)  π. ΠΕΚ Πάτρας, π. ΣΕΛΜΕ, π. ΣΕΛΔΕ
    δ) των π. Γραφείων Σχολικών Συμβούλων Π/θμιας και
  7.  Υποστήριξη ΑΜΠ  ΠΕΚΕΣ:  Καλλιβωκά Γαρυφαλιά
  8. Υποστήριξη Οργανωτικού Συντονιστή και Αν. Οργ. Συν/στή:  Ανδρομάχη Χαϊκάλη
  9. Υποστήριξη Σ.Ε.Ε. Π/θμιας: Καλλιβωκά Γαρυφαλιά