Την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2019 στις 17.30 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του σχολείου πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία η χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου που προετοίμασαν  οι μαθητές/τριες του Α1 &  Α2 τμήματος και της Β΄ τάξης με τη βοήθεια της κ. Νταβάκου Ιωάννας, του κ. Πράπα Ιωάννη και της κ. Μπινιάρη Σοφίας αντίστοιχα. Παρουσιάστηκαν θεατρικά δρώμενα κι ακούστηκαν χριστουγεννιάτικα-πρωτοχρονιάτικα κάλαντα και τραγούδια. Συγχαρητήρια σε όλους! Ένα μεγάλο ευχαριστώ  στην κ. Νταβάκου Ιωάννα, στον κ. Πράπα Ιωάννη, στην  κ. Μπινιάρη Σοφία, στην κ. Μελισσάρη Μάχη (Καθηγήτρια Μουσικής), στην κ. Παππού Αικατερίνη (Καθηγήτρια Εικαστικών), στην κ. Πατζιά Λυδία (Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής),  στον κ. Αδάμη Θάνο και στην κ. Βουρλογιάννη Ελένη που βοήθησαν για την ολοκλήρωση αυτής της εκδήλωσης.

Η διευθύντρια του σχολείου