↑ Επιστροφή σε Β΄ Τάξη

Καθήκοντα εβδομάδας 26/3 – 2/4

English

Αγαπημένοι μου μαθητές/τριες Εύχομαι να είστε καλά και εσείς και η οικογένειά σας! Ελπίζω σύντομα να τελειώσει αυτή η δύσκολη περίοδος και να βρεθούμε από κοντά στο σχολείο μας! Μέχρι τότε μπορείτε με τη βοήθεια των γονέων σας να επισκέπτεστε συγκεκριμένα links που θα σας στέλνω ανά βδομάδα προκειμένου να θυμηθούμε ξανά όλα όσα είχαμε …

Βιβλίο Φυσικής Αγωγής Α’ και Β’

Κάντε κλικ στον πιο κάτω σύνδεσμο για να κατεβάσετε το αρχείο: mat_ab

Γλώσσα

Κάντε κλικ για να κατεβάσετε το αρχείο επαναληπτικο

Μαθηματικά

Κάντε κλικ για να κατεβάσετε το αρχείο Μαθηματικά β