Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,
Σε περίπτωση βροχόπτωσης δε θα πραγματοποιηθεί ο προγραμματισμένος εκκλησιασμός, λόγω της εορτής των Τριών Ιεραρχών και το πρόγραμμα του σχολείου θα εφαρμοστεί κανονικά.
Με εκτίμηση
Η διευθύντρια του σχολείου
Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,
Σε περίπτωση βροχόπτωσης δε θα πραγματοποιηθεί ο προγραμματισμένος εκκλησιασμός, λόγω της εορτής των Τριών Ιεραρχών και το πρόγραμμα του σχολείου θα εφαρμοστεί κανονικά.
Με εκτίμηση
Η διευθύντρια του σχολείου
Ετικέτες: Τρεις Ιεράρχες
Αναρτήθηκε στις: Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2024. Κατηγορία: Ενημέρωση, Χωρίς σχόλια. Μπορείτε να παρακολουθήσετε οποιαδήποτε απάντηση σε αυτό το άρθρο, μέσω του RSS 2.0. Τα σχόλια και τα pings προσωρινά είναι κλειστά.
Ταχυδρομική Διεύθυνση
Οδός: Καραολή & Δημητρίου 1,
Μαρούσι, ΤΚ. 15125,
Τηλ. Δ/νσης: 2106818264
Τηλ. Εκπ/κών: 2106818540
E-mail: mail@6dim-amarous.att.sch.gr
Ιστολόγιο: //blogs.sch.gr/6dimamarous/
Πληροφορίες: Μαρία Βαστάκη