Σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα την ημέρα της  28ης Οκτωβρίου 2019:

Δευτέρα 28 Οκτωβρίου 2019

Δοξολογία:

Στη δοξολογία της 28ης Οκτωβρίου 2019  θα προσέλθουν η σημαιοφόρος μαζί με τους παραστάτες στον Ι.Μ.Ν. Κοιμήσεως της Θεοτόκου  στις 10.15, με τη συνοδεία των γονέων τους. Εκεί θα τους περιμένει η υπεύθυνη εκπαιδευτικός κ. Αποστολοπούλου Μαρία.

Παρέλαση:

Η συγκέντρωση των μαθητών/τριών θα πραγματοποιηθεί κατά μήκος της οδού Γαρδέλη από τη συμβολή της με την οδό Βασ. Σοφίας στις 11.00. Εκεί θα τους περιμένουν οι εκπαιδευτικοί: κ. Λυδία Πατζιά και κ. Μαρία Ζαρογιάννη.

Λήξη παρέλασης:

Η παραλαβή των μαθητών θα γίνει στον προαύλιο χώρο του Γυμναστηρίου «Σπύρος Λούης». Οι μαθητές θα εισέρχονται στον χώρο από την είσοδο της οδού Πλαστήρα και θα εξέρχονται  από την έξοδο Βασ. Όλγας του γηπέδου. Παρακαλούνται οι γονείς να ενημερώνουν τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς για την αποχώρηση των παιδιών τους.

Η διευθύντρια του σχολείου