Επίδοση βαθμολογίας Α΄ Τριμήνου

11Αγαπητοί γονείς,  σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση του συλλόγου διδασκόντων η παράδοση της βαθμολογίας για το 2ο Δ. Σ. Αρτέμιδος και η ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών θα γίνει  τη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου και ώρα 13:30 (αφού αποχωρήσουν τα σχολικά λεωφορεία).

Για το 6ο Δ.Σ.Αρτέμιδος η παράδοση της βαθμολογίας  και η ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών θα γίνει την Τρίτη 20 Δεκεμβρίου και ώρα 13:30 (αφού αποχωρήσουν τα σχολικά λεωφορεία).

Την ημέρα αυτή το ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά (15:00 & 16:00). Για την εύρυθμη λειτουργία του ολοήμερου, ενημερώνουμε τους γονείς που έχουν παιδιά στο ολοήμερο και ενδιαφέρονται να τα παραλάβουν νωρίτερα, ότι αυτό μπορεί να γίνει μόνο στις 13:15 και όχι τις ενδιάμεσες ώρες.

Ευχαριστούμε για την συνεργασία.