Ανακοίνωση – Πρόσκληση για τη γιορτή της επετείου της 28ης Οκτωβρίου 1940

αρχείο λήψηςΑγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι τη  Δευτέρα  27 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθεί η σχολική γιορτή για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940. Ώρα έναρξης 08:15 και λήξης περίπου 09:30. Οι μαθητές θα έρθουν το πρωί την κανονική ώρα και θα αποχωρήσουν μετά το τέλος της γιορτής. Οι γονείς που δυσκολεύονται να έρθουν στις 09:30  να παραλάβουν τα παιδιά τους  να επικοινωνήσουν μαζί μας.

Πρόσκληση γιορτής

Δημοσιεύθηκε στην Δραστηριότητες, Εκδηλώσεις, Εκπαιδευτικά, Επικαιρότητα. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.