ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2024-2025

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές νηπίων και προνηπίων, γεννημένα το 2019 και 2020 αντίστοιχα, παρατείνονται μέχρι και την Τετάρτη 27 Μαρτίου 2024 και υποβάλλονται ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ.

Για την Ηλεκτρονική Αίτηση Εγγραφής μεταβείτε στην ηλεκτρονική διεύθυνση : https://proti-eggrafi.services.gov.gr/

ΩΡΕΣ ΚΟΙΝΟΥ: ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

ΤΡΟΠΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: Τηλ.Νηπ. 210 8818978 και στο email: mail@35nip-athin.att.sch.gr

ΠΡΟΣΟΧΗ: Επισημαίνεται ότι η αποδοχή της αίτησης δε συνεπάγεται απαραίτητα φοίτηση του νηπίου/προνηπίου στη δηλωθείσα σχολική μονάδα. Η σχολική μονάδα φοίτησης του νηπίου/προνηπίου θα καθοριστεί μετά το πέρας της διαδικασίας υποβολής των αιτήσεων και αφού η αρμόδια Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης κατανείμει τις αιτήσεις σύμφωνα με τις διαθέσιμες θέσεις κάθε Νηπιαγωγείου.

Α.Δ.Υ.Μ.

ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2023-2024

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές νηπίων και προνηπίων, γεννημένα το 2018 και 2019 αντίστοιχα, θα πραγματοποιηθούν από 1-20 Μαρτίου 2023 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ.

ΩΡΕΣ ΚΟΙΝΟΥ: ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

Α.Δ.Υ.Μ.

ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2022-2023

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές νηπίων και προνηπίων, γεννημένα το 2017 και 2018 αντίστοιχα, θα πραγματοποιηθούν από 1-20 Μαρτίου 2022 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ.

Μετά την τελευταία ενημέρωση από το ΥΠΑΙΘ, οι εγγραφές παρατείνονται ως τη Δευτέρα 28 Μαρτίου 2022.

ΩΡΕΣ ΚΟΙΝΟΥ: ΚΑΤΟΠΙΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΣΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟΦΥΓΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΤΟΥ ΚΟΡΟΝΟΪΟΥ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΧΡΗΣΗ ΜΑΣΚΑΣ.

ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΘΗΤΗ

ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές νηπίων και προνηπίων, γεννημένα το 2016 και 2017 αντίστοιχα, θα πραγματοποιηθούν μέχρι την Τετάρτη 31 Μαρτίου 2021 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ

Για την Ηλεκτρονική Αίτηση Εγγραφής στο Νηπιαγωγείο μεταβείτε στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΖΗΤΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΤΟ email: mail@35nip-athin.att.sch.gr

Α.Δ.Υ.Μ.  ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΘΗΤΗ

ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές νηπίων και προνηπίων, γεννημένα το 2015 και το 2016 αντίστοιχα, θα πραγματοποιηθούν ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ από 15-30 Μαΐου 2020

ΩΡΕΣ ΚΟΙΝΟΥ: ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

09:00 π.μ.-11:30 π.μ.

ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΣΤΟ ΤΗΛ. ΣΧΟΛ. 210 8818978

ΚΑΙ ΣΤΟ email: mail@35nip-athin.att.sch.gr

Α.Δ.Υ.Μ. – ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΘΗΤΗ

————————————————————————

ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΜΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2018-2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι για το σχολικό έτος 2019-2020, οι εγγραφές νηπίων και προνηπίων, γεννημένα το 2014 και 2015 αντίστοιχα,
θα πραγματοποιηθούν από 6-20 Μαΐου κατά τις ώρες

12:00 μ.μ.-13:00 μ.μ.

Απαιτούμενα δικαιολογητικά:
1. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΗΣ (για Έλληνες) -(Θα αναζητηθεί από το Ν/γείο)
ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ( για αλλοδαπούς γεννημένους στην Ελλάδα)
ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΥΠ. ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ
(για αλλοδαπούς γεννημένους στη χώρα καταγωγής τους)
2. Το ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ με συμπληρωμένα όλα τα απαιτούμενα εμβόλια.
3. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ (Λογαριασμός Δ.Ε.Η, Ο.Τ.Ε, Ε.Υ.Δ.Α.Π, Αντίγραφο συμβολαίου).

Την ημέρα της εγγραφής, παρακαλούμε να προσέλθετε μαζί με τα νήπια για μια πρώτη γνωριμία.

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017-2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές νηπίων και προνηπίων, γεννημένα το 2013 και 2014 αντίστοιχα,
θα πραγματοποιηθούν από 2-18 Μαΐου κατά τις ώρες

12:00μ.μ.-13:00 μ.μ.

Απαιτούμενα δικαιολογητικά:
1. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΗΣ (για Έλληνες) -(Θα αναζητηθεί από το Ν/γείο)
ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ( για αλλοδαπούς γεννημένους στην Ελλάδα)
ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΥΠ. ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ
(για αλλοδαπούς γεννημένους στη χώρα καταγωγής τους)
2. Το ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ με συμπληρωμένα όλα τα απαιτούμενα εμβόλια.

Αγαπητοί γονείς,

στα πλαίσια της καλής συνεργασίας, που θέλουμε να έχουμε με εσάς για θέματα, που αφορούν στη φοίτηση των παιδιών σας στο 35ο Νηπιαγωγείο Αθηνών, σας ενημερώνουμε πως ορίστηκαν
η πρώτη και η τρίτη Δευτέρα κάθε μήνα, από τις 12:30 ως τις 13:00, ως ημέρες συνεργασίας
μαζί σας για ζητήματα που σας απασχολούν αναφορικά με την πρόοδο των νηπίων, κατόπιν συνεννόησης.

Είμαστε στη διάθεσή σας για όποια προσωπική ενημέρωση επιθυμείτε.

Οι Νηπιαγωγοί του Τμήματος

ΓΩΝΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Παρά την καθημερινή επαφή μας με τους γονείς, την τρέχουσα σχολική χρονιά
θα υπάρχει εντός της τάξης μία γωνιά επικοινωνίας,