ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Με μεγάλη χαρά και ενθουσιασμό συμμετείχαν οι μαθητές και οι μαθήτριες των τάξεων Δ΄, Ε’ και ΣΤ’ του Σχολείου μας στους αγώνες μίνι ποδοσφαίρου μαζί με μαθητές Δημοτικών Σχολείων από  την Αιγιάλεια (9ο,  2ο Αιγίου, Αιγείρας, Αβύθου), την Παρασκευή 19 Απριλίου 2024.

Πολλά συγχαρητήρια στις ομάδες μας για την προσπάθεια, τον σεβασμό και το ομαδικό πνεύμα που επέδειξαν στο γήπεδο, αλλά και στον προπονητή και Γυμναστή του Σχολείου μας, κύριο Ευστράτιο Προδρομάκη!

Η διοργάνωση των αθλητικών δράσεων-ημερίδων για μαθητές δημοτικών σχολείων της Αιγιάλειας, που  πραγματοποιήθηκαν στις 15, στις 18 και στις 19 Απριλίου στο Αθλητικό Κέντρο Νικολάου Πλαστήρα,  έγινε  από τον Δήμο Αιγιαλείας και την Αντιδημαρχία Παιδείας.

agones1