Αγαπημένοι μαθητές και μαθήτριες του Δημοτικού Σχολείου Ευξεινούπολης,
Μήπως ήρθε η ώρα για λίγη Χριστουγεννιάτικη διασκέδαση; Νομίζω πως ναι, άλλωστε μπήκε ο Δεκέμβριος (καλό μήνα σε όλους και όλες μας!)! Μπείτε καθημερινά στο Χριστουγεννιάτικο Advent Calendar (Ημερολόγιο Αντίστροφης Μέτρησης) και ακολουθήστε τις γιορτινές προτάσεις χαράς, γνώσης και δημιουργίας! Κάθε μέρα ανοίγουμε ένα κουτί, αυτό με τον αριθμό της ημερομηνίας που έχουμε κάθε φορά (δηλαδή στις μία του μηνός το 1, στις δύο του μηνός το 2, κτλ.). Ας κάνουμε τα φετινά Χριστούγεννα αξέχαστα φτιάχνοντας μοναδικές αναμνήσεις με τους αγαπημένους μας ανθρώπους!
Enjoy and have fun,
Miss Vivi
Σχόλια – Comments