Συμμετοχή του σχολείου μας για δεύτερη συνεχή χρονιά στο Συμβούλιο Αντιπροπώπων της HELMEPA

αρχείο λήψης (1)Στο 20ό Συμβούλιο Αντιπροσώπων Παιδιών που διοργανώνει η Helmepa την Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2013 στην Αθήνα, για τον απολογισμό των δράσεων της περσινής χρονιάς και το νέο προγραμματισμό, θα συμμετέχει το σχολείο μας εκπροσωπώντας την περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας, αφού σύμφωνα με τη Helmepa η ομάδα 42 (Κ)  πραγματοποίησε τις περισσότερες δράσεις από όλες τις ομάδες που δραστηριοποιούνταν στο πρόγραμμα από την περιφέρειά μας. Συγκεκριμένα θα παραστούν στο Συμβούλιο η εκπ/κός του σχολείου μας κα. Σταμάτη Αργυρώ και η μαθήτρια  Ζαφείρα Νικολίνα Νίκο ( Στ τάξη) συνοδευόμενη από έναν γονέα της καθώς και ο υπεύθυνος σχολικών δραστηριοτήτων Δνσης Π.Ε.  Αιτ/νίας κ. Τσιλίκας Θοδωρής.

Κατηγορίες: Δραστηριότητες, Επικαιρότητα. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.