Εκπαιδευτικοί

2021-2022

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
1. ΧΡΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
2. ΔΡΙΤΣΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
3. ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
4. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
5. ΝΤΟΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
7. ΣΙΩΠΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
8. ΜΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
9. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
10. ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
11. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΗΜΙΚΟΣ
13. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ
14. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
15. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
16. ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
17. ΣΑΛΤΑΜΑΡΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
18. ΛΑΛΑΓΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
19. ΑΓΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
20. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
21. ΜΑΚΡΗ
22. ΤΣΑΚΙΡΗ
23. ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΒΕΪΚΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
25. ΚΩΛΕΤΤΑ

2020-2021

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
1. ΧΡΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
2. ΔΡΙΤΣΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
3. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
4. ΝΙΖΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
5. ΝΤΟΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
7. ΡΙΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
8. ΛΥΤΡΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
9. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
10. ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
11. ΤΟΥΜΠΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
12. ΜΑΓΓΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΟΣ
13. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
14. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ
15. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
16. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
17. ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
18. ΜΥΛΩΝΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
19. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
20. ΣΑΛΤΑΡΑΜΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
21. ΚΩΝΣΤΑΤΖΙΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
22. ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
23. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ  ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΡΟΥΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
25. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΙΔΙΚΣΗ ΑΓΩΓΗΣ
26. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΑΤΝΤΙΝΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 

2019-2020

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
1. ΧΡΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
2. ΔΡΙΤΣΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
3. ΝΤΟΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
4. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
6. ΡΙΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
7. ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΒΕΤΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
8. ΕΞΟΥΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
9. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
10. ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
11. ΜΑΓΓΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΟΣ
12. ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
13. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
14. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ
15. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
16. ΣΑΛΤΑΜΑΡΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
17. ΚΩΝΣΤΑΤΖΙΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
18. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
19. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
20. ΔΗΜΗΚΑ
21. ΜΠΟΥΚΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΕΔΙΟ
22. ΤΣΙΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
23. ΒΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 

2018-2019

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
1. ΧΡΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
2. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
3. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
4. ΝΤΟΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
6. ΡΙΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
7. ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΑΤΙΟΥ ΒΕΤΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
9. ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
10. ΤΣΙΟΜΠΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
11. ΜΑΓΓΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΟΣ
12. ΚΕΣΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
13. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
14. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ
15. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
16. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
17. ΣΑΛΤΑΜΑΡΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
18. ΚΑΛΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
19. ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
20. ΚΩΝΣΤΑΤΖΙΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ