ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ

•Η κεντρική είσοδος του σχολείου μας

16655883646681665588364571

• Η πίσω είσοδος του σχολείου μας. Το σχολείο διαθέτει και ασανσέρ για την εξυπηρέτηση όσων δυσκολεύονται να μετακινηθούν μέσω της σκάλας.

1665588364598

•Η πλαϊνή είσοδος του σχολείου μας που διαθέτει ράμπα έτσι ώστε το σχολείο να είναι προσβάσιμο σε όλους. Εδώ βρίσκεται εγκαταστημένος και ο κίτρινος κάδος ανακύκλωσης χαρτιού.

1665588364627

•Ο μεγάλος διάδρομος που οδηγεί στη βιβλιοθήκη, στα εργαστήρια τεχνολογίας, πληροφορικής και φυσικών επιστημών καθώς και στα γραφεία του Διευθυντή και των Υποδιευθυντών.

1665588364585

• Η βιβλιοθήκη μας, πάντα ‘φιλόξενη’ σε μαθητές και καθηγητές.

Η βιβλιοθήκη μας, πάντα 'φιλόξενη' σε μαθητές και καθηγητές και τακτοποιημένη.Η βιβλιοθήκη μας απο μια άλλη οπτική γωνία.

Το πλήρως εξοπλισμένο και σύγχρονο εργαστήριο φυσικών επιστημών.

• Το ανακαινισμένο εργαστήριο πληροφορικής.

Το εργαστήριο τεχνολογίας γεμάτο όμορφες και προσεγμένες κατασκευές των μαθητών μας.

• Μια από τις αίθουσες διδασκαλίας του σχολείου μας. Και οι 15 αίθουσες διδασκαλίας είναι εξοπλισμένες με υπολογιστές και βιντεοπροβολείς. Κάποιες αίθουσες διαθέτουν και διαδραστικούς πίνακες.

Μια απο τις αίθουσες διδασκαλίας του σχολείου μας.

• το κυλικείο με πάντα φρέσκα και διαλεχτά προϊόντα για τους μαθητές μας.

1665588364642