Φεβ 18 2019

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΓΧΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗ ΡΟΛΩΝ

Σήμερα 18-2-2019, στις 18:00 , στο χώρο του σχολείου μας  θα πραγματοποιηθεί η δεύτερη συνάντηση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων με θέμα:

Διαχείρηση άγχους και εναρμόνιση ρόλων.

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΓΧΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗ ΡΟΛΩΝ

Φεβ 13 2019

Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα ΚΕΘΕΑ

Την Τετάρτη 6-2-2019 μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας παρακολούθησαν εκπαιδευτικό πρόγραμμα του ΚΕΘΕΑ  με θέμα  τις αρνητικές επιπτώσεις των Ναρκωτικών στην υγεία και την κοινωνία.

Η δράση οργανώθηκε στο πλαίσιο του Προγράμματος Αγωγής Υγείας: ‘Γυρίζω την πλάτη μου στις εξαρτήσεις.  Επιλέγω να ζω’.

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα ΚΕΘΕΑ

Φεβ 12 2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΚΥΡΩΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΥ

Σήμερα, ημέρα Τρίτη 12 Φεβρουαρίου 2019 ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ  η συνάντηση του προγράμματος  ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ.

Ως εκ τούτου οι μαθητές και οι μαθήτριες που συμμετέχουν στο πρόγραμμα φεύγουν από το σχολείο στις 13:20.

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΚΥΡΩΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΥ

Φεβ 07 2019

Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα του Ι.Ο.Α.Σ. ‘Πάνος Μυλωνάς’

Την Τρίτη 5-2-2019 μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας παρακολούθησαν το εκπαιδευτικό πρόγραμμα του Ι.Ο.ΑΣ. ‘Πάνος Μυλωνάς’, Ινστιτούτο Οδικής Ασφάλειας,  ‘Κάντο σωστά’.

Στόχος του προγράμματος είναι η ενημέρωση και ευαισθητοποίηση των παιδιών ως προς τις προϋποθέσεις της ασφαλούς οδήγησης.

Η δράση οργανώθηκε στο πλαίσιο των Προγραμμάτων Αγωγής Υγείας: ‘Κινούμαστε Χορεύοντας και Περπατώντας ‘  και ‘Ο κύκλος του χορού μας ταξιδεύει: Κινούμαστε Χορεύοντας και Περπατώντας’ , τα οποία είναι ενταγμένα στο θεματικό δίκτυο Σχολείων Ν. Αχαΐας  «Λαβύρινθος».

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα του Ι.Ο.Α.Σ. ‘Πάνος Μυλωνάς’

Φεβ 04 2019

ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Α΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟΥ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

την Παρασκευή 8 Φεβρουαρίου 2019  στις 12:00  θα πραγματοποιηθεί η επίδοση της βαθμολογίας των παιδιών σας. Θα χαρούμε ιδιαίτερα να τα πούμε απο κοντά.

Με εκτίμηση,

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος καθηγητών του 12ου Γυμνασίου.

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Α΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟΥ

Παλιότερα Άρθρα »