Δεκ 07 2018

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Δεκ 07 2018

Τράπεζα Τροφίμων

Εν όψει της εορτής των Χριστουγέννων το σχολείο μας διοργανώνει Τράπεζα Τροφίμων.

Στηρίξτε την προσπάθεια μας, να βοηθήσουμε συνανθρώπους μας που έχουν ανάγκη,  προσφέροντας αγαθά που μπορούν να διατηρηθούν εκτός ψυγείου. Καθημερινά έως και τις 20 Δεκεμβρίου μπορείτε να φέρνετε στο χώρο του σχολείου τις προσφορές σας. Ενδεικτικά αγαθά που μπορείτε να προσφέρετε είναι:

Γάλα εβαπορέ

Λάδι

Όσπρια

Ζυμαρικά

Κονσέρβες

Αλεύρι

Ρύζι

Ζάχαρη

Είδη οικιακής χρήσης (σαπούνια, χαρτιά κ.α)    και ό,τι άλλο επιθυμείτε.

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τράπεζα Τροφίμων

Νοέ 22 2018

Λειτουργία Δανειστικής Βιβλιοθήκης.

Η Δανειστική Βιβλιοθήκη του σχολείου μας είναι ανοικτή για τους μαθητές και τις μαθήτριες τις ακόλουθες ημέρες και ώρες:

Ημέρα  Ωρα
Τρίτη 4η και 5η
Τετάρτη
Πέμπτη 3η και 5η
Παρασκευή

Ο χώρος της βιβλιοθήκης μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για μελέτη από τους μαθητές και τις μαθήτριες  τις ημέρες και ώρες που αναγράφονται στον προηγούμενο πίνακα.

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Λειτουργία Δανειστικής Βιβλιοθήκης.

Νοέ 22 2018

Ανακοίνωση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ