Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με την 168/2022 (25-10-2022) απόφαση του Δημάρχου Αλμυρού, η οποία μόλις μας κοινοποιήθηκε, ορίζεται ως ηµέρα αργίας του ∆ηµοτικού Σχολείου και των Νηπιαγωγείων Ευξεινούπολης λόγω τοπικής θρησκευτικής εορτής η 26η Οκτωβρίου 2022. Επομένως, το σχολείο μας θα είναι κλειστό αύριο, Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2022, και θα ξανανοίξει την Πέμπτη για τον εορτασμό της Εθνικής Επετείου της 28ης Οκτωβρίου 1940, σύμφωνα με τις οδηγίες που σας έχουν ήδη αποσταλεί και έχουν αναρτηθεί και στο σχολικό ιστολόγιο.
Με εκτίμηση,
η Διευθύντρια,
Παρασκευή Χαμηλού
Σχόλια – Comments