Το αποχαιρετιστήριο πάρτυ του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων στους μαθητές και τις μαθήτριες της Στ’τάξης.

Ένα όμορφο απογευματινό αποχαιρετιστήριο πάρτυ , την Πέμπτη 25 Ιουνίου,οργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων για τους μαθητές και τις μαθήτριες που αποφοίτησαν από το σχολείο,με μπάνιο και βουτιές στην πισίνα , φαγητό και αναψυκτικά.Τα παιδιά το καταχάρηκαν και ένιωσαν ξενοιασιά μαζί με τους συμμαθητές τους.

Ευχαριστούμε την Πρόεδρο και τα μέλη του Συλλόγου για την πραγματοποίηση αυτής της ευχάριστης συνάντησης καθώς και του άλμπουμ με τις φωτογραφίες που δόθηκε ως αναμνηστικό το πρωί στα παιδιά.

IMG 20230615 183559

Κατηγορίες: Α΄ταξη. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.