Χρυσή διάκριση στα Education Leaders Awards

Διπλή χρυσή διάκριση στα Education Leaders Awards για το δίκτυο των 16 Νηπιαγωγείων της Εύβοιας!!
Το έργο μας “Στης Εύβοιας το ΔαSOS όλοι μαζί το μελισσάκι, εγώ κι εσύ” (2019-2020), κατάφερε να διακριθεί στα Education Leaders Awards στην κατηγορία Δεσμοί με την Κοινωνία κερδίζοντας το GOLD βραβείο, ενώ παράλληλα απέσπασε και το PLATINUM βραβείο για την εξωστρέφεια και τη συνεργασία. Συγχαρητήρια στα 16 νηπιαγωγεία της Εύβοιας που συσπειρώθηκαν έχοντας ως κοινό στόχο την προστασία των δασών και την επανένωση με το φυσικό περιβάλλον! Η συνεργασία μας ήταν αυτή που κινητοποίησε το ενδιαφέρον πολυάριθμων φορέων και έγιναν συνοδοιπόροι και σύμμαχοι στην προσπάθεια αυτή!
Μπράβο στους 40 εκπαιδευτικούς, τους 450 μαθητές, τους γονείς τους, αλλά και τις σχολικές μας κοινότητες που έκαναν ένα βήμα μπροστά διεκδικώντας ένα βιώσιμο μέλλον. Η αγάπη μας για το περιβάλλον δε σταματάει εδώ, αλλά αποτελεί πλέον αναπόσπαστο μέρος της σχολικής μας καθημερινότητας! Όλοι μαζί για ένα καλύτερο αύριο!!