Με τη δέουσα λαμπρότητα και επισημότητα , γιορτάσαμε την επέτειο της 25ης Μαρτίου
και στο σχολείο μας. Σκετς , τραγούδια ,παραδοσιακοί χοροί και η καθιερωμένη παρέλαση έλαβαν μέρος στο Νηπιαγωγείο μας . Αμοιβή των κόπων μας ,το δυνατό χειροκρότημα των γονιών και παρευρισκομένων επισκεπτών μας. Για μια ακόμη φορά οι μικροί μας μαθητές μας άφησαν άφωνους με τις υποκριτικές τους ικανότητες , αυτό όμως που στη κυριολεξία έκλεψε την παράσταση ήταν οι χορευτικές τους ικανότητες που για κάποια από τα παιδιά ήταν η πρώτη τους φορά που τόλμησαν το εγχείρημα αυτό. Συγχαρητήρια σε όλους και Καλή πρόοδο
Και για τους επισκέπτες του blog ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και του χρόνου !!!!!!
Ευτυχώς ο καιρός ήταν σύμμαχός μας το πρωί και έτσι η παρέλαση έγινε έξω από το σχολείο.