πρόσκληση

Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Α΄ τάξης του σχολείου μας, ετοίμασαν γράμματα, προσκλήσεις και δωράκια καλωσορίσματος για να προσκαλέσουν τους μαθητές και τις μαθήτριες του Νηπιαγωγείου Νικολεΐκων να επισκεφθούν το Δημοτικό Σχολείο Ελίκης. Σκοπός της επίσκεψής τους είναι  η ξενάγηση  στους χώρους του, η γνωριμία με τον τρόπο διδασκαλίας στην Α΄ τάξη, με τους μελλοντικούς συμμαθητές τους, αλλά και τους εκπαιδευτικούς.
ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΗΠΙΟ 3εικόνα Viber 2024 05 27 20 19 44 798 2εικόνα Viber 2024 05 27 20 19 45 0651 1

Ήρθε η ώρα της παράδοσης των προσκλήσεων από τους μαθητές και τις μαθήτριες  της Α΄ τάξης προς  τους μαθητές και τις μαθήτριες του Νηπιαγωγείου Νικολεΐκων! Ευχαριστούμε θερμά την κυρία Βάσω για την παραλαβή και παράδοση! Σας περιμένουμε με χαρά, να σας ξεναγήσουμε στην τάξη μας και σε όλο το σχολείο!

παραλαβή και παράδοση προσκλήσεων12