Επιμορφωτική δράση για τους εκπαιδευτικούς Ηλεκτρονικούς κλ.ΠΕ 84 & ΤΕ01.07

Αγαπητές και αγαπητοί συνάδελφοι,

στα πλαίσια των επιμορφωτικών δράσεων ως Συντονιστής που έχει επιστημονική ευθύνη  στην ειδικότητα των Ηλεκτρονικών, σας καλώ να συμμετέχετε σε τηλε-επιμορφωτική δράση  με τίτλο : «Συστήματα πραγματικού χρόνου» με εισηγητή τον κ.Οδυσσέα Τσακιρίδη, Επίκουρο Καθηγητή της Σχολής Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής,  το  Σάββατο, 13 Φλεβάρη 2021 και ώρα 10.00-11.30. Η δράση είναι προαιρετική. Παρακαλώ να συνδεθείτε στον παρακάτω σύνδεσμο :

Παρακαλώ τις/τους Διευθυντριες/ές των σχολικών μονάδων να ενημερώσουν όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου τους.

Με εκτίμηση,

Ελευθέριος Σπ. Χονδρογιάννης

Ο Υπεύθυνος Επιστημονικής  & Παιδαγωγικής Ευθύνης

Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου Ηλεκτρονικών ΠΕ 84

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Δευτεροβάθμια, ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, Επιμορφωτικές δράσεις, Ηλεκτρονικών. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.