Εξ αποστάσεως επιμορφωτική συνάντηση για τους/τις εκπαιδευτικούς ΠΕ60 Δωδεκανήσου: «Θέματα λειτουργίας σχολικών μονάδων»

Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,

Στο πλαίσιο των επιμορφωτικών/υποστηρικτικών δράσεων της σχολικής χρονιάς 2021-2022 (σχετικό: απόφαση 14ης Ολομέλειας του 1ου ΠΕΚΕΣ Νοτίου Αιγαίου) την Τρίτη, 16 Νοεμβρίου 2021 και ώρες 13.00 έως 14.00 η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ60 κυρία Βασιλική Βέλκου θα πραγματοποιήσει εξ αποστάσεως συνάντηση για εκπαιδευτικούς ΠΕ60 με θέμα: «Θέματα λειτουργίας σχολικών μονάδων».

Ο σύνδεσμος της συνάντησης είναι ο:

Παρακαλούνται οι προϊστάμενες/προϊστάμενοι να ενημερώσουν το προσωπικό των σχολικών μονάδων.

Με εκτίμηση                                                                                                                                  Βασιλική Βέλκου                                                                                                                          Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ60-Νηπιαγωγών                                                            1ο Π.Ε.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου