Στο πλαίσιο των επιμορφωτικών του δράσεων, το 1ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου και σε εφαρμογή των οριζομένων στο υπ’ αριθμ. πρωτ. 103742/Ε3 ΕΠΕΙΓΟΝ/26-08-2021 έγγραφο του Υ.ΠΑΙ.Θ, οργανώνει εξ αποστάσεως ενημερωτική επιμορφωτική δράση με θέμα:

Η δράση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 07-09-2021 και ώρες 08.30 – 13.30.

Οι σύνδεσμοι παρακολούθησης παρατίθενται στο επισυναπτόμενο πρόγραμμα.

Παρακαλούνται οι κ.κ. Διευθυντές – Διευθύντριες, Προϊστάμενοι – Προϊστάμενες να γνωστοποιήσουν εγκαίρως το παρόν στους νεοδιορισθέντες και αναπληρωτές εκπαιδευτικούς της σχολικής τους μονάδας.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ