Επιμορφωτικό σεμινάριο για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ70 Α΄ και Β΄ τάξεων στη Σύρο στις 13 Φεβρουαρίου 2019

Στο πλαίσιο των επιμορφωτικών δράσεων του 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου κλάδου ΠΕ70 Ειρήνη Τσαβαλά διοργάνωσε επιμορφωτική συνάντηση για τους εκπαιδευτικούς του κλάδο ΠΕ70 των τμημάτων των Α΄ και Β΄ τάξεων των Δημοτικών Σχολείων της Σύρου με θέμα: «Διαχείριση των διδακτικών αντικειμένων των Α΄ και Β΄ τάξεων του Δημοτικού Σχολείου».
Η επιμόρφωση πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 13 Φεβρουαρίου 2019 στο Δημοτικό Σχολείο Άνω Σύρου. Το επιμορφωτικό σεμινάριο πραγματοποίησαν οι Συντονιστές Εκπαιδευτικού Έργου του κλάδου ΠΕ70 Ειρήνη Τσαβαλά, Μαριλένα Γιαννούλη, Πέτρος Προβελέγγιος και η Λογοθεραπεύτρια του ΚΕΣΥ Σύρου Μαρίνα Τσαραγκλή.

Το πρόγραμμα της ημερίδας

Κατηγορίες: Δράσεις, Επιμορφώσεις. Ετικέτες: , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.