Αρχείο ημέρας 12 Ιανουαρίου 2022

Παράταση προθεσμίας ανάρτησης σχεδίων δράσης

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Παράταση προθεσμίας ανάρτησης σχεδίων δράσης

Αγαπητές και αγαπητοί συνάδελφοι, Σας προσκαλώ στη Β΄ φάση του σεμιναρίου του μαθήματος «Νεοελληνική Γλώσσα και Λογοτεχνία – Ερμηνευτικό σχόλιο» Γ΄ ΓΕ.Λ., δηλαδή στο Εργαστήριο συγγραφής και βαθμολόγησης ερμηνευτικού σχολίου, που θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά την Παρασκευή 14 Ιανουαρίου 2022 και … Συνέχεια

Κατηγορίες: Επιμορφώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Β΄ φάση του εξ αποστάσεως προαιρετικού σεμιναρίου Νεοελληνικής Γλώσσας και Λογοτεχνίας Γ΄ τάξης ΓΕ.Λ. (Εργαστήριο) για φιλολόγους: «Νεοελληνική Γλώσσα και Λογοτεχνία – Ερμηνευτικό σχόλιο»