H αίθουσα των Εικαστικών

P2040248

Τη φετινή σχολική χρονιά 2015-2016 λειτουργεί στο σχολείο μας ξεχωριστή αίθουσα για την τάξη των Εικαστικών.Είναι η αίθουσα που στεγάζει και το Ολοήμερο Τμήμα του σχολείου μας, το οποίο λειτουργει από τις 14:00 μέχρι τις 16:15.

Υπεύθυνος για το μάθημα των Εικαστικών είναι ο εκπαιδευτικός των Εικαστικών κ. Μιτζέλος Ιωάννης.Ο κ. Μιτζέλος με το μεράκι και  το ταλέντο που διαθέτει αλλά και τη διάθεση για συνεισφορά στο σχολείο και στους μαθητές, έχει διαμορφώσει το χώρο, ώστε οι μαθητές να χαίρονται και να δημιουργούν την ώρα των Εικαστικών ,που έρχονται στην αίθουσα.

P1280246

Θέλω να εκφράσω τις δικές μου και όλων των εκπ/κών του σχολείου θερμές  ευχαριστίες προς τον κ. Μιτζέλο Ιωάννη,για τη δωρεά στο σχολείο των τραπεζιών εργασίας, για την Αίθουσα των Εικαστικών.

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.