Το χριστουγεννιάτικο παζάρι και η συμμετοχή της Στ΄2 τάξης

Μαθητές ,  γονείς και η δασκάλα του Στ΄2, χαίρονται το αποτέλεσμα της συλλογικής τους δουλειάς!

Μαθητές , γονείς και η δασκάλα του Στ΄2, χαίρονται το αποτέλεσμα της συλλογικής τους δουλειάς!

Μεγάλη επιτυχία σημείωσε η συμμετοχή του Στ΄2 του σχολείου μας ,στο χριστουγεννιάτικο παζάρι, με κατασκευές των παιδιών ,όπως στολίδια για το δέντρο, όμορφες χριστουγεννιάτικες μπάλες ,διακοσμητικά μπουκάλια -κηροπήγια, γλυκά που έφτιαξαν με μεράκι οι μανούλες των παιδιών και σπιτική μαρμελάδα από ντόπια πορτοκάλια, φτιαγμένη στο σπίτι της Θωμαής , με τη βοήθεια της μαμάς της αλλά και των συμμαθητών της.

Μπράβο σε όλους τους μαθητές ,τους γονείς και στην κ Λίζα τη δασκάλα της τάξης, γι αυτή την όμορφη προσπάθεια.

DSC02688DSC02667

Κατηγορίες: Δραστηριότητες τάξεων, Στ΄τάξη. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.