Διαθέσεις Εκπαιδευτικών για συμπλήρωση ωραρίου…

Α/θμια Εκπ/ση, Ανακοινώσεις, ΠΥΣΠΕ ΕΒΡΟΥ Δεν υπάρχουν σχόλια »

Διαθέσεις εκπαιδευτικών (ΠΕ05, ΠΕ06, ΠΕ07,ΠΕ08, ΠΕ11, ΠΕ16, ΠΕ19/20, ΠΕ32) για συμπλήρωση του υποχρωτικού τους ωραρίου. Για τις διαθέσεις δείτε εδώ:Διαθέσεις Εκπ/κών για συμπλήρωση ωραρίου

Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών T.E. – Σ.Μ.Ε.Α.Ε.

Α/θμια Εκπ/ση, Ανακοινώσεις, ΠΥΣΠΕ ΕΒΡΟΥ Δεν υπάρχουν σχόλια »

Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών σε Τμήματα Ένταξης και Σ.Μ.Ε.Α.Ε. στον Νομό Έβρου. Για τα ονόματα δείτε:Αναπληρωτές σε Τμήματα Ένταξης και Σ.Μ.Ε.Α.Ε. Οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί ΕΣΠΑ που επιθυμούν βελτίωση θέσης μπορούν να υποβάλουν αίτηση. Για την αίτηση:Λήψη του αρχείου.

Ανακοίνωση τελικού ενιαίου αξιολογικού πίνακα υποψηφίων Διευθυντριών Νηπιαγωγείων της Διεύθυνσης Π.Ε. Έβρου

Α/θμια Εκπ/ση, Ανακοινώσεις, ΠΥΣΠΕ ΕΒΡΟΥ Δεν υπάρχουν σχόλια »

Ανακοινώθηκε ο  τελικός ενιαίος αξιολογικός πίνακας υποψηφίων Διευθυντριών Νηπιαγωγείων της Διεύθυνσης Π.Ε. Έβρου. Οι υποψήφιες μπορούν να υποβάλουν εγγράφως ένσταση κατά αυτού στο ΠΥΣΠΕ Έβρου ως συμβουλίου επιλογής Διευθυντών Σχολικών Μονάδων μέχρι την Τρίτη 12-09-2017.

Καλή σχολική χρονιά !!!

Διάφορα Δεν υπάρχουν σχόλια »

Τα σχολεία άνοιξαν…!!! Ο Αγιασμός έγινε…!!! Εύχομαι στους μαθητές μας μια ευχάριστη και δημιουργική σχολική χρονιά!!! Στους γονείς των μαθητών μας υπομονή, επιμονή και καλή συνεργασία με τους δασκάλους των παιδιών τους!!! …και φυσικά σε όλους τους εκπαιδευτικούς καλή δύναμη, κουράγιο και αισιόδοξη διάθεση για μια όμορφη σχολική χρονιά!!!

© 2021 Μαντώ Νίκου-Αιρετός ΠΥΣΠΕ Έβρου.
   Φιλοξενείται από Blogs.sch.gr

RSS άρθρων RSS Σχολίων Σύνδεση