Υπεύθυνη δήλωση γονέα μη παρακολούθησης μαθημάτων από 1η έως 26 Ιουνίου 2020

Αγαπητοί γονείς /κηδεμόνες,

Τη Δευτέρα 1 Ιουνίου 2020, ξεκινούν τα μαθήματα για όλους τους μαθητές/μαθήτριες του Δημοτικού Σχολείου.

Εάν επιθυμείτε το παιδί σας να μην προσέρχεται στο Σχολείο από τη Δευτέρα 1 Ιουνίου 2020 έως και την Παρασκευή 26 Ιουνίου 2020 (σε περίπτωση που συγκατοικεί με άτομο που ανήκει σε ευπαθείς / ευάλωτες ομάδες ή ανήκει το ίδιο σε αυτές), κατεβάστε την παρακάτω Υπεύθυνη Δήλωση, συμπληρώστε την και στείλτε την στο email του Σχολείου

(mail@6dim-koryd.att.sch.gr)

έως την Παρασκευή 29 Μαΐου 2020 εάν τούτο είναι εφικτό!

Δικαιολογητικά (πχ. ιατρικές βεβαιώσεις ή άλλα έντυπα) δεν ζητούνται. Εφόσον κατατεθεί στο Σχολείο αυτή η Υπεύθυνη Δήλωση, δεν προσμετρώνται οι απουσίες, μέχρι τη λήξη  του σχολικού έτους.

Διαφορετικά, μπορείτε να προσέλθετε στο Σχολείο κατόπιν ραντεβού προκειμένου για να υπογράψετε τη δήλωση (τηλέφωνο επικοινωνίας 210 49 49 032). Λάβετε υπόψη πως από τη Δευτέρα 1η Ιουνίου 2020  η είσοδος  επιτρέπεται μόνο για τους μαθητές/μαθήτριες και τους/τις εκπαιδευτικούς.

Υπεύθυνη δήλωση γονέα περί μη παρουσίας μαθητή στο Σχολείο.

Υπεύθυνη δήλωση γονέα περί μη παρουσίας μαθητή στο Σχολείο (pdf)

Κατηγορίες: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.