Πάμε τελικό! Μάιος 2014

Κυρίες και Κύριοι,

Σας ενημερώνουμε πως οι ομάδες καλαθοσφαίρισης (μπάσκετ) αγοριών, χειροσφαίρισης (χάντμπολ) αγοριών και κοριτσιών του Σχολείου μας, προκρίθηκαν στους τελικούς των αγωνισμάτων το Σάββατο 10 Μαΐου στο Δ.Α.Κ. Κορυδαλλού (Σολωμού 2-4) με το κάτωθι πρόγραμμα:

-Καλαθοσφαίριση  αγοριών – ώρα 12:00
-Χειροσφαίριση  κοριτσιών – ώρα 17:00
-Χειροσφαίριση  αγοριών – ώρα 18:15

Θερμά συγχαρητήρια στον εκπαιδευτικό Φυσικής Αγωγής κο Τσέλιγκα Βαγγέλη και σε όλους τους μαθητές – αθλητές που έλαβαν μέρος στους αγώνες – ασχέτως διακρίσεως – για τη συμμετοχή, την προσπάθεια  που κατέβαλαν, το αγωνιστικό και φίλαθλο πνεύμα που επέδειξαν, τη συλλογικότητα και ομαδικότητα που τους διακατείχε και το ευ αγωνίζεσθαι με το οποίο εμφορούνται.

Θερμές ευχαριστίες στο Σύλλογο Γονέων και στους γονείς των μαθητών μας για την υποστήριξη που παρείχαν.