Συνέλευση του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 5ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 5ου Γυμνασίου Κοζάνης , καλεί σε Γενική Συνέλευση όλα τα οικονομικώς τακτοποιημένα μέλη του Συλλόγου την Τρίτη 21 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 16:00,

στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου, για τα παρακάτω θέματα:

1. Διοικητικός και Οικονομικόςαπολογισμός των πεπραγμένων του απερχόμενου Διοικητικού Συμβουλίου της τριετίας των σχολικών ετών 2018-2019, 2019-2020 και 2020-2021.
  2. Εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου και Ελεγκτικής Επιτροπής μετά τον ορισμό Εφορευτικής Επιτροπής.

Σε περίπτωση μη συμπλήρωσης απαρτίας ήτοι, αριθμού γονέων μεγαλύτερου του 1/3 των μαθητών του σχολείου, η Γενική Συνέλευση θα συγκληθείκαι θα γίνειτη Δευτέρα  27 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 17:00 , ανεξαρτήτως απαρτίας, με όσα μέλη είναι παρόντα.

Με εκτίμηση το Δ.Σ.