Ενημερωτική εξ αποστάσεως συνάντηση με τους/τις Διευθυντές/ντριες των Δημοτικών Σχολείων 2ης Περιφέρειας Κυκλάδων: «Λειτουργία των σχολικών μονάδων και οργάνωση του εκπαιδευτικού έργου για το σχολικό έτος 2021-2022»

Στο πλαίσιο των υπηρεσιακών καθηκόντων του, ο Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου κλάδου ΠΕ70 Πέτρος Προβελέγγιος, οργανώνει εξ αποστάσεως ενημερωτική συνάντηση για τους/τις Διευθυντές/ντριες των Δημοτικών Σχολείων της 2ης Περιφέρειας Κυκλάδων, την Πέμπτη 16 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 9.00-10.00 π.μ. με θέματα που σχετίζονται με τη λειτουργία των σχολικών μονάδων και την οργάνωση του εκπαιδευτικού έργου για το σχολικό έτος 2021-22.

Ο Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου                                                                                        ΠΕ70 του 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου                                                                                Πέτρος Προβελέγγιος