Διαδικτυακό Μαθητικό Φεστιβάλ Θεάτρου

Το 6ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής διοργάνωσε «Διαδικτυακό Μαθητικό Φεστιβάλ Θεάτρου», με την υποστήριξη των 1ου, 2ου, 3ου, 4ου, 5ου Αττικής και των ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Δυτικής Ελλάδας, Κρήτης, Νοτίου Αιγαίου, Πελοποννήσου, Στερεάς Ελλάδας, υπό τον συντονισμό της Μποέμη Παναγιώτας (Νάγιας), Σ.Ε.Ε. κλάδου ΠΕ91 Θεατρικής Αγωγής και με τη συνεργασίαΤο 6ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής διοργάνωσε «Διαδικτυακό Μαθητικό Φεστιβάλ Θεάτρου», με την υποστήριξη των 1ου, 2ου, 3ου, 4ου, 5ου Αττικής και των ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Δυτικής Ελλάδας, Κρήτης, Νοτίου Αιγαίου, Πελοποννήσου, Στερεάς Ελλάδας, υπό τον συντονισμό της Μποέμη Παναγιώτας (Νάγιας), Σ.Ε.Ε. κλάδου ΠΕ91 Θεατρικής Αγωγής και με τη συνεργασία εκπαιδευτικών κλ. ΠΕ91 Θεατρικής Αγωγής.

Το Φεστιβάλ Θεάτρου υλοποιήθηκε διαδικτυακά την Παρασκευή 11 και το Σάββατο 12 Ιουνίου 2021