Διαδικτυακή συνάντηση: «Επιστημονική υποστήριξη Εκπαιδευτικών Θεατρικής Αγωγής Σχολικών Μονάδων Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Σ.Μ.Ε.Α.Ε.): Η Θεατρική Αγωγή την εποχή του covid 19, δια ζώσης και εξ αποστάσεως»

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου Θεατρικής Αγωγής Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη προσκάλεσε τους /τις Εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής επιστημονικής της ευθύνης, των Σχολικών Μονάδων Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Σ.Μ.Ε.Α.Ε.), με θέμα:

«Επιστημονική υποστήριξη εκπαιδευτικών Θεατρικής Αγωγής Σχολικών Μονάδων Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Σ.Μ.Ε.Α.Ε.): Η Θεατρική Αγωγή την εποχή του covid 19, δια ζώσης και εξ αποστάσεως»

Η διαδικτυακή συνάντηση υλοποιήθηκε την Παρασκευή 04/12/2020 και ώρες 18.00-19.30 μέσω πλατφόρμας τηλεδιάσκεψης.

Κατηγορίες: Γενικού ενδιαφέροντος. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.