Επιμορφωτικό εξ αποστάσεως σεμινάριο:  «Τρόπος αξιολόγησης των επιδόσεων των μαθητών και των μαθητριών στο μάθημα της “Νεοελληνικής Γλώσσας και Λογοτεχνίας” της Γ΄ τάξης ΓΕ.Λ. σε γραπτές εξετάσεις – Βιωματικό εργαστήριο με υλικό του Ι.Ε.Π.»

Επιμορφωτικό εξ αποστάσεως σεμινάριο

Στο πλαίσιο των επιμορφωτικών δράσεων του 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου, ο Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου κλάδου ΠΕ02, Χαράλαμπος Κωνσταντέλλιας, οργάνωσε τη Δευτέρα 28/09/2020 εξ αποστάσεως επιμορφωτικό σεμινάριο για τους τους/τις φιλολόγους του Γυμνασίου με Λυκειακές Τάξεις Αμοργού,  με θέμα:

Το σεμινάριο πραγματοποιήθηκε με τη χρήση πλατφόρμας τηλεδιάσκεψης.