Αρχείο ημέρας 10 Δεκεμβρίου 2021

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Επιμορφώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εξ αποστάσεως επιμορφωτική συνάντηση του 1ου και του 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου: «Διαπεριφερειακό Θεματικό Δίκτυο: Ασφάλεια στο Διαδίκτυο-2022»

Πρόσκληση υποβολής διδακτικών πρακτικών Πληροφορικής για τα Γυμνάσια,  και για τα Μουσικά, Καλλιτεχνικά, Εκκλησιαστικά και Διαπολιτισμικά σχολεία Οι Συντονιστές Εκπαιδευτικού Έργου (ΣΕΕ) Πληροφορικής των ΠΕΚΕΣ: Αν.Μακεδονίας-Θράκης (Γ. Φωτιάδου), 2ο Αττικής (Κ. Μαραγκός), 3ο Αττικής (Κ. Μάλαμας), 4ο Αττικής (Π. Παπαλεωνίδα), … Συνέχεια

Κατηγορίες: Επιμορφώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εξ αποστάσεως ημερίδες παρουσίασης διδακτικών πρακτικών για εκπαιδευτικούς Πληροφορικής όλων των βαθμίδων εκπαίδευσης: «Σχεδιάζω, Υλοποιώ, Μοιράζομαι: Καλές πρακτικές στη διδασκαλία της Πληροφορικής»