Ημέρα: 9 Μαρτίου 2020

Αναρτούμε το ηλεκτρονικό έντυπο με τίτλο «Συζητώντας και στηρίζοντας τα παιδιά και τους εφήβους για τον Covid -19: Χρήσιμες επισημάνσεις για γονείς»  του Εργαστηρίου Σχολικής ψυχολογίας, του Τμήματος Ψυχολογίας, του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών. Το έντυπο περιλαμβάνει χρήσιμες επισημάνσεις για τους γονείς σχετικά με την ψυχοκοινωνική υποστήριξη των παιδιών και των εφήβων για τον κορωνοϊό – Covid -19.Το έγγραφο μας εστάλη από τη Δ/νση Α/θμιας Α΄Αθήνας.

Λήψη αρχείου

Oδηγίες σχετικά με τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού στις Σχολικές Μονάδες

Λήψη αρχείου