Ιδαίτερα επιτυχές το σεμινάριο πρώτων βοηθειών!

Απόψε  27/11/18 το κατάμεστο αμφιθέατρο του Σχολείου μας αφενός κατέδειξε την πολύ μεγάλη ανάγκη όλων μας, εκπαιδευτικών και γονέων, για ενημέρωση – επιμόρφωση σε θέματα Πρώτων Βοηθειών και αφετέρου έδωσε δύναμη σε μια εθελοντική ομάδα όπως η First Aid Athens να συνεχίσει το τεράστιο κοινωνικό έργο το οποίο επιτελεί.

Ευχαριστούμε θερμά τον γιατρό κ. Χρήστο Κρασαδάκη που με τόση αμεσότητα και υπομονή επί πέντε (5) ολόκληρες ώρες μας ενημέρωσε και έλυσε όλες τις απορίες μας σε θέματα Πρώτων Βοηθειών. Ευχαριστούμε την κ. Μάρκου για την άριστη συνεργασία την οποία είχαμε. Ευχαριστούμε όλους εσάς, γονείς και εκπαιδευτικούς όχι μόνο του Σχολείου μας αλλά και των όμορων, για τη θετική ανταπόκριση, παρουσία και στήριξη στην όλη προσπάθειά μας.
Με εκτίμηση

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων του 6ου Δημοτικού Σχολείου Κορυδαλλού

………………………………………………………………………………………………………………………………..

Θερμά συγχαρητήρια για την ανάληψη της σχετικής πρωτοβουλίας και την υλοποίησή της!

Ιωάννης Πατεράκης – Διευθυντής

Κατηγορίες: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.