Τροποποίηση προγράμματος εκδρομής 29/11/2019

Σας ενημερώνουμε ότι επειδή ματαιώθηκε η εκδρομή της Γ΄Γυμνασίου, λόγω έλλειψης συνοδών-καθηγητών, τροποποιείται το πρόγραμμα της εκδρομής της Β΄Γυμνασίου την Παρασκευή 29-11-2019 ως εξής:

8:15 π.μ. : Αναχώρηση για Θεσσαλονίκη

9:50 π.μ. : Άφιξη

10:00 έως 12:30 μ.μ.: Παρακολούθηση της Θεατρικής Παράστασης “Ο μεγάλος περίπατος του Πέτρου” από το ομώνυμο έργο της Άλκης Ζέη, στο Βασιλικό Θέατρο.

13:00- 14:20 μ.μ. Ξενάγηση στο Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης.

14:30 : Αναχώρηση για Κοζάνη με μία ημίωρη στάση για φαγητό

16:30 : Άφιξη στο σχολείο (Πιθανή μία μικρή απόκλιση κατά μισή ώρα, ανάλογως με την κίνηση και το χρόνο των ξεναγήσεων:

Λόγω της πίεσης χρόνου δεν θα δοθούν νέες υπεύθυνες δηλώσεις στους γονείς για υπογραφή. Παρακαλούνται όλοι οι γονείς να ενημερωθούν για τις αλλαγές.

Κόστος : 15 ευρώ / ανά μαθητή (Περιλαμβάνει τη μετακίνηση, το εισιτήριο στο θέατρο και στο Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης και την αμοιβή δύο ξεναγών)