Μαΐ 02 2018

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ Κ. ΤΣΟΥΠΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εξαιρετικό πόνημα και εμπεριστατωμένο, με πληρέστατη βιβλιογραφία χαρακτήρισαν το βιβλίο του εκπαιδευτικού του σχολείου μας κ. Τσούπρα Γεώργιου όλοι οι εκλεκτοί ομιλητές που το παρουσίασαν την Δευτέρα 30/4/2018 σε σχετική εκδήλωση στο Πνευματικό Κέντρο της Ι.Α. Αθηνών. Συμπλήρωσαν δε ότι πρέπει να διαβαστεί από όλους, ειδικά από την πολιτική ηγεσία της χώρας, που χειρίζεται τα κρίσιμα εθνικά θέματα, αλλά και τους δημοσιογράφους, που διαμορφώνουν την κοινή γνώμη. Ο κ. Τσούπρας αφιέρωσε το βιβλίο του πρωτίστως στους γονείς του και ευχαρίστησε όλους όσοι τον βοήθησαν στη συγγραφή του. Από το σχολείο μας παρευρέθηκαν και τον καμάρωσαν οι εκπ/κοί κ. Ντούρου Ελ., η κ. Γερογιάννη Ιω., ο κ. Γαιτανάκης Κ. και κ. Μπουρτζάκη Αγγ. Συγχαρητήρια και πάντα επιτυχίες!

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/4gymanliosion/2018/05/02/3300/