Εορτασμός για τη σύναξη των Παμμέγιστων αρχαγγέλων Μιχαήλ και Γαβριήλ, καθώς και των Αγγελικών Ταγμάτων

Στις 8 Νοεμβρίου 2023, ημέρα Τετάρτη, όπως κάθε χρόνο, δε θα πραγματοποιηθούν μαθήματα στα σχολεία του Κορυδαλλού  – θα παραμείνουν κλειστά – καθότι η εκπαιδευτική κοινότητα συμμετέχει στη γιορτή για τη σύναξη των Παμμέγιστων αρχαγγέλων Μιχαήλ και Γαβριήλ, καθώς και των Αγγελικών Ταγμάτων.

Εκ της Διευθύνσεως

Επιμορφωτική Ημερίδα Εκπαιδευτικών Γ’ Τάξης 9/11/2023

Ενημερώνονται οι γονείς/κηδεμόνες, των μαθητών/τριών της Γ’ τάξης, ότι οι εκπαιδευτικοί (ειδικότητας ΠΕ70 – Δασκάλων) της Γ’ τάξης, λόγω συμμετοχής τους σε επιμορφωτική ημερίδα από τον Σύμβουλο Εκπαίδευσης και παιδαγωγικής ευθύνης του σχολείου μας, την Πέμπτη 9 Νοεμβρίου 2023, δε θα παρίστανται στο σχολείο μας.

Συνεπώς τη συγκεκριμένη ημέρα δε θα πραγματοποιηθούν τα μαθήματα της Γ’ τάξης.