Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος
Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος σε όλη την κοινότητα – μαθητές/τριες, γονείς/κηδεμόνες, εκπαιδευτικούς και υποστηρικτικό προσωπικό – του σχολείου μας και στις οικογένειές σας!
Ευχαριστούμε θερμά τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας για την πολύτιμη υποστήριξη καθώς και για, τη νέα, ευγενική χορηγία υπολογιστών που θα συμβάλλει στην έτι περαιτέρω αναβάθμιση της υλικοτεχνικής υποδομής της σχολικής μας μονάδας.
Υγεία, αγάπη και κάθε καλό σε όλους και όλες!